Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bransoletki orientalne

( ilość produktów: 3 )

Bransoletki orientalne – magiczne ozdoby na rękę.

W tym dziele prezentujemy bransoletki orientalne pod postacią przeróżnych osmańskich wzorów. Bransoletki to niezwykle kobieca i zmysłowa biżuteria orientalna. Poszczególne modele przeznaczone są do ozdoby dłoni, palców a czasem i nawet przedramienia. Jedne są bogato zdobione, inne szerokie, kolejne – subtelne i delikatne. Wszystkie łączą artystyczne wykonanie oraz dbałość o każdy zdobniczy szczegół. Wysadzane są pięknymi kolorowymi kamieniami, dobranymi czasem w jednym odcieniu, innym razem – łącząc poszczególne barwy w harmoniczną kompozycję.

Kamień
Rodzaj powłoki

Ozdoby na rękę pełne symboliki.

Pełne orientalnych symboli i kobiecego wdzięku bransoletki, nawiązują do kolekcji sułtanek, postaci z serialu ?Wspaniałe Stulecie?. Najczęściej są dostępne w różnych kompozycjach kolorystycznych, także każda Pani może dobrać bransoletkę w odpowiadających jej barwach, z ulubionym rodzajem kamieni. Oprócz tego wszechobecna symbolika ręki Fatimy lub chyba jeszcze bardziej popularnego w Turcji oka Proroka. Ręcznie robione, orientalne bransoletki staną się ozdobą każdej kolekcji biżuterii. Z racji swoich walorów estetycznych oraz niepowtarzalności, doskonale nadają się na prezent.

Wyjątkowe bransoletki orientalne - dla kobiety takiej jak TY!

Niezaprzeczalne piękno bransoletek potrafi przyciągać uwagę i spojrzenia w magiczny sposób. Czasami zwyczajnie nie można się skupić na niczym innym, widząc subtelne, bądź, innym razem, wyrafinowane wzory. Zaklęte w bransoletce orientalnej osmańskie zdobienia, ornamenty i elementy, sięgające po inspirację do natury, powodują zachwyt i podziw. Każda bransoletka orientalna, dostępna w sklepie Ottomania, posiada indywidualny, artystyczny charakter. Każda jest ręcznie wykonana, czerpiąc swe wzornictwo z bogatej kultury Imperium Osmańskiego.

Orientalne bransoletki rodem z serialu Wspaniałe Stulecie.

Dostępne są m. in. modele stworzone na wzór ozdób, jakie nosiła główna bohaterka ?Wspaniałego Stulecia? ? Sułtanka Hürrem. Bransoletki orientalne na rękę wykonywane są głównie ze srebra lub z mosiądzu, nawiązując wyglądem do pierwowzorów biżuterii, jaką można oglądać w serialu. Niektóre wzory łączą też tradycję z odrobiną nowoczesności, stosując niekonwencjonalne rozwiązania w poszczególnych modelach. Jedne z nich będą doskonałe na przykład na przyjęcie, drugie ? na romantyczną kolację. Wszystko zależy od odpowiednio dobranej stylizacji. Wyjątkowość orientalnej biżuterii zapewni niepowtarzalny urok każdej kobiecie.

pixel