Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sułtanki Hatice

( ilość produktów: 22 )

Witaj w Kolekcji Sułtanki Hatice – wyrazie piękna, siły i delikatności, który nosi imię wyjątkowej postaci z historii. Sułtanka Hatice, córka Sułtanki Hafsy i Sułtana Selima, była nie tylko członkinią rodu Osmanów, ale również źródłem inspiracji dla tej niezwykłej kolekcji biżuterii.

Kolekcja Sułtanki Hatice przenosi nas w świat kwitnących uczuć, podobnie jak burzliwa miłość Hatice do Ibrahima. Delikatność srebra połączona z subtelnym brązem tworzy kompozycje, które oddają zarówno siłę, jak i finezję tej wyjątkowej postaci historycznej. Nazwa kolekcji, nosząca imię sułtanki, nie jest przypadkowa – podkreśla jej delikatność, jak kwiat w ogrodzie.

Podobnie jak Hatice, ta biżuteria emanuje uczuciem, które zaklęło serca i przetrwało próby czasu. Każdy detal odzwierciedla historię Sułtanki Hatice – jej miłość, konflikty, siłę i wrażliwość. Zanurz się w tej kolekcji, która nie tylko ozdabia, lecz także opowiada historię silnej kobiety, która przetrwała trudy życia.

Kolekcja Sułtanki Hatice to nie tylko biżuteria, to manifestacja dziedzictwa, inspiracji i piękna, które trwają przez wieki. Niech każdy element tej kolekcji przypomina Ci o delikatności kwiatu, siłę sułtanki oraz niezapomnianych chwilach, jakie tworzyła.

Kategorie
Kamień
Przedziały cenowe
pixel