Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

W jakiej biżuterii iść na rozmowę rekrutacyjną?

2017-10-05
W jakiej biżuterii iść na rozmowę rekrutacyjną?

Wybieranie Odpowiedniej Biżuterii na Rozmowę Rekrutacyjną

Idziesz na rozmowę rekrutacyjną – super! Gratulujemy! Rozumiemy stres przed spotkaniem i związane z tym przygotowania. Warto jednak jeszcze przed spotkaniem przemyśleć w co się ubierzesz i co wybrać z biżuterii na rozmowę rekrutacyjną. Poniżej kilka wskazówek.

Pamiętaj – już zaproszono Cię na rozmowę, co jest ogromnym sukcesem:) Zadbaj, aby spotkanie twarzą w twarz było okazją do lepszego poznania Ciebie jako osoby profesjonalnej i najlepiej nadającej się do tej pracy. Cokolwiek ubierzesz – pamiętaj, aby wyglądać schludnie.

Zachowaj Prostotę

Podczas rozmowy to Ty masz być w centrum zainteresowania. Ważne powinno być to, co masz do powiedzenia, a nie to, co masz na sobie. Dlatego zwróć uwagę, aby całość była spójna i elegancka, a nie wyzywająca. Dotyczy to również biżuterii na rozmowę rekrutacyjną.

Mężczyźni powinni ograniczyć się do obrączki (jeśli są żonaci) oraz zegarka. Oczywiście, jeśli nosisz łańcuszek i nie będzie on widoczny spod koszuli – nikt nie wymaga, abyś go zdjął przed rozmową. Natomiast bransoletki np. z wakacji (skórzane, parciane, z koralików itp.) zostaw w domu i na spotkania mniej oficjalne.

Kobiety mają więcej swobody w tym obszarze, ale nadal obowiązuje zasada – mniej znaczy więcej. Nawet jeśli starasz się o posadę w obszarze bardziej kreatywnym, skup się na 1-2 dobrze dobranych dodatkach. Kiedy już zostaniesz przyjęta, będziesz mogła prezentować swój własny styl każdego dnia.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 1338 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Polecam serdecznie
2024-05-28
Zamówienie na czas, perfumy piękne.
pixel