Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wszystko o modzie

Początki piękna - kosmetyki z Egiptu
Egipt — fascynujący kraj piramid i tajemnic. Dom jednej z najstarszych cywilizacji. To miejsce słynie z zainicjowania wielu dziedzin nauk i sztuki, ale także z początków dbania o piękno zewnętrzne. Stamtąd właśnie pochodzą pierwsze kosmetyki, nawet te, których używamy po dziś dzień. Przypisywano im nieraz magiczne znaczenie. Jakie były (i są) kosmetyki z Egiptu?
Czytaj więcej
Skarby Sułtanki - Biżuteria Hürrem
W kilkusetletniej historii Imperium Osmańskiego najbardziej wpływową i potężną kobietą była Hürrem Sultan inaczej zwana Roksolaną. Mało kto wie, że pochodziła ona z terenów wówczas należących do Królestwa Polskiego. Dzięki niezwykłej inteligencji i sprytowi wkrótce stała się najważniejszą kobietą Imperium, która znacząco wpłynęła na jego historię. Miała nie tylko duży wpływ polityczny, ale była również znana ze swojego zamiłowania do klejnotów. Jaka była biżuteria Hürrem..?
Czytaj więcej
Najmodniejsze bransoletki na rękę w stylu orientalnym
Choć żyjemy współcześnie w dobie minimalizmu i dążenia do uproszczenia absolutnie każdej sfery życia, biżuteria jest tym, czego często nie możemy sobie odmówić. Dla bardzo wielu kobiet ozdoby rąk i dłoni to kluczowe elementy stylu. Czasami bransoletka z pereł do małej czarnej, nieco częściej proste pierścionki.
Czytaj więcej
Biżuteria ślubna – co wybrać?
Dzień ślubu dla każdej kobiety jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Biżuteria ślubna musi być idealna. Panna Młoda zawsze chce wyglądać olśniewająco, aby zachwycić sobą…
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 1296 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Serdecznie dziękuję Wszystko Ok
2024-05-17
Piękne perfumy !!!
pixel